Profesyonel Website ve Logo Tasarımı |

Yardım (S.S.S)

1 - Satış Ortaklığı / Bayilik nedir?
Satış ortaklığı (bayilik) yazılımı scriptsepeti.com'a ait olan hazır site yazılımlarını müşterilerinize kendi belirlediğiniz fiyatlar ve dilerseniz özel tasarımlar ile satabilmenizi sağlayan sistemdir.

2 - Bayi olduğumda ne kadar indirim kazanabilirim?
Bayilik sisteminde farklı indirim oranları mevcuttur. Bunlar; 1. seviye (%30 indirim), 2. seviye (%50indirim) olmak üzere iki  kademedir. Her kademenin ön ödeme tutarları farklıdır. Söz konusu bu tutarlar bayi hesabınıza bakiye olarak yüklenir. Alışverişlerinizde bakiyenizi kullanabilirsiniz.

3 - Nasıl satış yapabilirim?
Scriptleri kendi satış sitenizde yada müşterilerinizle sağladığınız özel bağlantılarınızla satabilirsiniz. Satış için bir siteniz olması bayilik için aranan bir koşul değildir.

4 - Satıştan ne kadar kazanabilirim?
Satış rakamınızdaki tek koşul scriptsepeti.com satış fiyatının altına düşmemektir. Üst rakamda herhangi bir sınır yoktur. Örneğin; scriptsepeti.com üzerinden 200 TL'ye satın aldığınız bir scripti müşterilerinize 500 TL'ye satabileceğiniz gibi, 5.000 TL'ye de satabilirsiniz. Kendi satış politikanıza uygun olarak satış rakamını dilediğiniz gibi belirleyebilirsiniz.

5 - Destek taleplerine nasıl cevap verebilirim?
Müşterilerinizin destek taleplerini scriptsepeti.com üzerinden bize iletebilirsiniz. Düzenleme süresi, etkileyeceği modüller vs gibi detaylar göz önünde bulundurularak destek talebiniz ücretli yada ücretsiz olabilir. Ücretli destek taleplerinizde siz de müşterinizden ek ücret talep ederek bir gelir kaynağı daha yaratabilirsiniz. scriptsepeti.com gelirlerinin %40'lık oranı destek talepleri ve ek modüller kaynaklıdır, bu durum sizin için de ayrıca bir gelir kalemi olacaktır.

6 - Nasıl bayi olabilirim?
Seçeceğiniz bayilik kademesine göre ön ödeme tutarını iletmeniz ve ödeme onayının tarafımıza ulaşması akabinde üyeliğiniz bayi olarak güncellenecektir. Bunun dışında herhangi bir prosedür yoktur.

7 - Bir satış sitesi sahibi olmak zorunda mıyım?
Script satışı yapmak için bir e-ticaret siteniz olması şart değildir.

8 - Müşterime nasıl demo gösterebilirim?
Demo için belirleyeceğiniz alan adına süreli olarak lisanslı script tarafınıza iletilir. Demo gösteriminiz sonrasında siparişi tamamladığınızda da scriptiniz ömür boyu lisansla ulaştırılır.
 
9 - Yazılımda geliştirme yapabilir miyim?
Yazılım geliştirmeleri için tüm detayları iletmeniz durumunda işlem süresi ve ücreti bilgisi tarafınıza iletilir. Onayınız ve ödemenizin ardından işlemleriniz iş planına dahil edilir ve belirlenen süre sonunda tarafınıza teslim edilir.

10 - Tasarımda değişiklik yapabilir miyim?
Scriptin js ve css uzantılı dosyaları şifresiz olarak tarafınıza iletilir. Bu dosyalar üzerinde düzenleme yapabilirsiniz. Daha detaylı düzenlemeler için destek talebi iletebilirsiniz.

11 - Özel  tasarım giydirebilir miyim?
Elinizde scripte giydirilmesini istediğiniz özel bir tasarım mevcutsa psd dosyalarını yada html-css dosyalarını iletmeniz durumunda tasarım giydirme işlemi tamamlanır. Scripte, tasarım uygunluğuna ve iletilen dosyalara göre işlem süresi ve ücreti değişiklik gösterecektir. Kullanmak istediğiniz bir tasarım yok ve özel tasarım istiyorsanız özel tasarım da yaptırabilirsiniz.

12 - scriptsepeti.com markası scriptin herhangi bir yerinde olacak mı?
Scriptler bayilere teslim edilirken yazılım içinde ve tasarımda bulunan scriptsepeti ibarelerinin tamamı temizlenir. Bu alanları dilediğiniz şekilde düzenleyebilirsiniz.

 

http://www.scriptsepeti.com/bayilik-basvurusu.html

Satın Aldığınız Scriptin Ödemesini Yaptıktan Sonra mesai saatlerimiz içerisinde aynı gün mesai bitimine kadar teslim edilir.Mesai saatleri dışında verdiğiniz scriptler bir sonraki gün mesai saatleri içinde teslim edilir. Mesai Saatleri içerisinde verilen siparişler aksine bir durum oluşmadıkça genelde 1 saat içerisinde teslim edilir. İstisnai durum olarak siparişiniz acilce mesai saatleri dışında Saat:23:59'a kadar info@scriptsepeti.com adresimize mail atarak script dosyalarını isteyebilirsiniz.

Mesai Saatlerimiz

Hafta İçi : 09:30-22:00

Hafta Sonu : 10:00-19:00

Scriptlerimiz ömür boyu lisanslı olarak satılmaktadır. Bir Defa ücret ödediğinizde ömür boyu kullanım hakkına sahip oluyorsunuz. Yıllık herhangi bir ödemesi bulunmamaktadır.

SMS ABONELİK